HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
28 czerwca 2022 - Warszawa
Udział w formie online
Wynagradzanie i zatrudnianie w ochronie zdrowia. Zmiana zasad 2022

Zachęcamy do udziału w seminarium dotyczącym bieżącej praktyki i planowanych zmian w zatrudnianiu i wynagradzaniu w ochronie zdrowia – omawianie przykładów i bieżąca dyskusja z uczestnikami. Na finiszu legislacyjnym jest nowelizacja ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników (…) oraz niektórych innych ustaw.

Główne zagadnienia, które szczegółowo omówimy i na przykładach zaprezentujemy:
  • Projekt ustawy o najniższym wynagrodzeniu w ochronie zdrowia – wprowadzone zmiany i ich konsekwencje w praktyce działalności podmiotu leczniczego
  • Planowane zmiany w przepisach Prawa pracy i ich wpływ na sektor ochrony zdrowia
Zapraszamy do przesyłania nam pytań czy nurtujących zagadnień. Zagadnienia te będziemy mogli dodatkowo uwzględnić w programie. Po każdym wystąpieniu przewidzieliśmy czas na pytania i dyskusję ze strony uczestników. Dodatkowo na koniec szkolenia przewidzieliśmy indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Seminarium prowadzi – Anna Dyląg - Radca prawny, GFKK GRZYBCZYK KAMIŃSKI GAWLIK RADCY PRAWNI. Posiada szerokie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy, w tym w doradztwie: dla wielu podmiotów prowadzących działalność leczniczą, na rzecz pracodawców we wszelkich sporach z pracownikami, wdrażaniu zakładowych regulacji wewnętrznych oraz restrukturyzacji zatrudnienia. Od kilku lat prowadzi obsługę podmiotów prowadzących działalność leczniczą, reprezentuję podmioty w kontaktach z organami kontroli. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim.W 2014 r. z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z zakresu prawa ochrony zdrowia.
Polityka Prywatności