HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
17 stycznia 2022 - Poznań
Biurowiec OMEGA ul. Dąbrowskiego 79 A - 11 piętro
Zmiany w sprawozdawczości w zakresie odpadów za rok 2021 w sektorze komunalnym
Inne lokalizacje i terminy
Warszawa - 18 stycznia 2022

Rok 2021 przyniósł wiele zmian w sektorze gospodarki odpadami. Weszły w życie zmiany w ustawach m.in. w ustawie o odpadach oraz utrzymaniu czystości i porządku w gminach, obowiązują już nowe wymagania dotyczące magazynowania odpadów. Radykalnie zmienia się podejście do osiągnięcia poziomów recyklingu a tym samym istotnie zmienia się cały system sprawozdawczy. 

Zapraszamy na praktyczne szkolenie gdzie omówimy krok po kroku nowy system sprawozdawczy, przeanalizujemy na przykładach jak to wpłynie na osiągnięcie poziomów recyklingu i jakie konsekwencje tych zmian odczują firmy z sektora oraz gminy.  

Omówimy wszystkie dotyczące branży Działy Sprawozdań Komunalnych.

Szkolenie prowadzi: - praktyk - specjalista ds. ochrony środowiska, od ponad dziesięciu lat w branży  gospodarki odpadami komunalnymi - obecnie na stanowisku zastępcy kierownika Działu Logistyki i Ochrony Środowiska w RIPOK. Posiada świadectwo kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami wydane przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Audytor TUV Nord Polska w zakresie systemów zarządzania środowiskowego według normy ISO 14001:2015. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu sprawozdawczości w gospodarce odpadami komunalnymi. Współautor poradnika wydawnictwa C.H. BECK pt. "Sprawozdania o odpadach komunalnych. Analiza nowych wzorów obliczeniowych w kontekście zmian prawnych".

Szkolenie ma charakter interaktywny, przewidzieliśmy czas na dyskusję i pytania, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Jest możliwość udziału osobistego w szkoleniu lub w formie online– transmisja na żywo w czasie rzeczywistym.
 
Zapraszamy także do przesyłania nam szczegółowych pytań, które włączymy w program szkolenia.
Polityka Prywatności