HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
08 lipca 2021 - Warszawa
Udział osobisty lub w formie online
Wynagradzanie i zatrudnianie w ochronie zdrowia. Zmiana zasad 2021
Inne lokalizacje i terminy
Warszawa - 15 lipca 2021

Zachęcamy do udziału w spotkaniu dotyczącym bieżącej praktyki i planowanych zmian w zatrudnianiu i wynagradzaniu w ochronie zdrowia – omawianie przykładów i bieżąca dyskusja z uczestnikami.

17 czerwca prezydent podpisał już nowelizację ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników (…)oraz niektórych innych ustaw. Bieżące kwestie m.in. wypłaty dodatków covidowych są problematyczne w ciągle zmieniających się warunkach.

Żelazne punkty programu:
  • Dodatki „covidowe” – osoby uprawnione, sposób obliczania i ryzyka związane z kontrolami w przyszłości – jak dokumentować?
  • Projekt ustawy o najniższym wynagrodzeniu w ochronie zdrowia – wprowadzone zmiany i ich konsekwencje w praktyce działalności podmiotu leczniczego
  • Zasady wynagradzania wynikające z Rozporządzenia dot. OWU oraz Zarządzenia Prezesa NFZ
  • Planowane zmiany w przepisach Prawa pracy i ich wpływ na sektor ochrony zdrowia
  • Oskładkowanie umów cywilnoprawnych a kwestia zatrudnia w ochronie zdrowia
 
Prosimy przesyłać nam pytania / zagadnienia do analizy, uniwersalne uwzględnimy w programie, reszta do konsultacji. Zapewniamy czas na pytania i dyskusję uczestników między sobą i z prelegentem.
 
Polityka Prywatności