HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
22 czerwca 2021 - Warszawa
Udział osobisty lub w formie online
Sprawozdania finansowe w czasie pandemii

Główne zagadnienia seminarium:
  • Ocena kontynuacji działalności w czasie COVID-19, wraz z uwzględnieniem zdarzeń dokonanych po dniu bilansowym
  • Opis problemów z przeprowadzeniem inwentaryzacji w czasie COVID-19
  • Ujęcie w księgach rachunkowych wsparcia uzyskanego w ramach tarcz antykryzysowych
    czy innych form pomocy oraz dodatkowych kosztów działalności operacyjnej spowodowanych przez COVID-19
  • Prezentacja i ujawnienie w sprawozdaniu finansowym oraz ujęcie podatkowe wsparcia uzyskanego w ramach tarcz antykryzysowych czy innych form pomocy oraz dodatkowych kosztów działalności operacyjnej spowodowanych przez COVID-19
  • Wycena produktów przy niewykorzystanych zdolnościach produkcyjnych wskutek COVID-19
  • Istotne informacje o stanie majątkowym i sytuacji finansowej jednostki pod kątem COVID-19, jakie należy zawrzeć w sprawozdaniu z działalności?
 
Zapraszamy do przesyłania nam pytań do prelegenta przed szkoleniem. Zagadnienia te będziemy mogli jeszcze uwzględnić w programie. Po każdym bloku jest czas na pytania i dyskusję.

Seminarium prowadzi:
 
 Mariusz Durzyński 
 
Doradca podatkowy, w roku 1999 został wpisany na listę doradców podatkowych. Czynności doradztwa podatkowego wykonuje od 1993 r. Od roku 2002 aktywnie działa w samorządzie zawodowym doradców podatkowych. Autor publikacji, a także  wykładowca na kursach i szkoleniach z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości. Jest członkiem rad nadzorczych spółek akcyjnych. W swojej praktyce zawodowej skupia się na postępowaniach podatkowych i reprezentowaniu podatników w postępowaniach przed organami oraz przed sądami administracyjnymi, opiniowaniu przedsięwzięć gospodarczych i zmian struktur prawnych pod kątem skutków podatkowych. Przeprowadzał również audyty podatkowe oraz badania finansowe i podatkowe due diligence przy przejęciach kapitałowych. Doradza z zakresu podatków bezpośrednich, podatków pośrednich, podatków lokalnych oraz procedur podatkowych. W gronie  jego klientów znajdują się podmioty produkcyjne, handlowe i usługowe, zarówno z kapitałem polskim jak i zagranicznym.
Polityka Prywatności