HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
07 września 2021 - Warszawa
Udział osobisty lub w formie online
Przetargi w gospodarce odpadami komunalnymi - wymogi wobec firm, optymalizacja kosztów, szacowanie wartości zamówienia - II edycja

Zapraszamy na drugą edycję seminarium gdzie praktycy, obsługujący i doradzający w przetargach podpowiedzą,  na co szczególnie należy zwrócić uwagę przygotowując SWZ (z umową) z punktu widzenia zamawiających i wykonawców jednocześnie. Pierwsza edycja seminarium została bardzo wysoko oceniona przez uczestników, zwrócono uwagę na wysoki poziom merytoryczny, przygotowanie i doświadczenie prelegentów. 

Wśród głównych zagadnień m.in.:
  • Jak w obecnych realiach prawnych oszacować wartość zamówienia?
  • Jakie czynniki wpływają na koszty systemu – czy można taniej?
  • Jakie kwestie są kluczowe przy sporządzaniu SWZ?
  • Kwestie nieruchomości niezamieszkałych w procesie udzielania zamówień
  • Metody zabezpieczenia realizacji kontraktu oraz dochodzenia roszczeń
  • Obligatoryjne klauzule waloryzacyjne
  • Mechanizm rozliczenia tonażowego w kontraktach
  • Planowane zmiany w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach a kwestia przetargów
Seminarium ma charakter interaktywny, przewidzieliśmy czas na dyskusję i pytania, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych. Jest możliwość udziału osobistego lub w formie online– transmisja na żywo w czasie rzeczywistym.
Zapraszamy także do przesyłania nam szczegółowych pytań, które włączymy w program seminarium. 
 
Seminarium prowadzą:

Adrian Arys - Kierownik Projektu, DS Consulting Sp. z o.o. 
Kieruje pracami zespołów realizujących projekty z zakresu odpadów komunalnych, praktyk zajmuje się szacowaniem wartości zamówienia, optymalizacją systemu i kalkulacją opłat w gospodarce odpadami. Pracował dla wielu podmiotów z sektora odpadowego oraz gmin. Doradza także w zakresie przygotowania inwestycji w sektorze odpadowym, pracował m.in. dla ZGO Sp. z o.o. w Jarocinie, ZGO Gać Sp. z o.o. 

Dawid Mielcarski - adwokat w Andersen w Polsce
Specjalista prawa ochrony środowiska, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego oraz procesów sądowych. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarki odpadami, biorąc udział również w przygotowaniu inwestycji w postaci składowisk odpadów, oczyszczalni ścieków, instalacji komunalnych, zarówno przygotowując i negocjując umowy, jak i biorąc udział w postępowaniach administracyjnych. Doradza klientom w toku kontroli prowadzonych przez organy administracji publicznej, w szczególności przez inspekcję ochrony środowiska. Autor publikacji z zakresu ochrony środowiska, prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego.

Patrycja Fingas - radca prawny w Andersen w Polsce
Specjalistka prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa procesowego. Posiada także bogate doświadczenie przy obsłudze procesów inwestycyjnych. Wielokrotnie reprezentowała klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych oraz w procesach sądowych.
 
Polityka Prywatności