HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
23 lipca 2020 - Poznań
Biurowiec OMEGA ul. Dąbrowskiego 79 A - 11 piętro
Sprawozdawczość w zakresie odpadów komunalnych. Ewidencja i praktyka stosowania BDO. Aktualne i planowane zmiany prawne. Praktycy dla praktyków.
Inne lokalizacje i terminy
Warszawa - 24 lipca 2020 | Gdańsk - 27 lipca 2020 | Wrocław - 10 sierpnia 2020 | Warszawa - 11 sierpnia 2020

Istnieje możliwość udziału w seminarium zarówno w formie on-line jak i osobistej.

Po zmianach prawnych wprowadzonych m.in. w tzw. „tarczach antykryzysowych” zbliża się termin  nowych sprawozdań w gospodarce odpadami już w systemie BDO. Moduł sprawozdawczy wciąż ewoluuje, a administrator systemu zaskakuje nowym podejściem do sprawozdań i ewidencji i mnoży pytania.
 
Omówimy aktualną sytuację prawną i przedstawimy krok po kroku moduł sprawozdawczy dla podmiotu odbierającego odpady komunalne.
Pokażemy na przykładach tłumacząc działania jak rozwiązać newralgiczne kwestie modułu ewidencji odpadów w systemie BDO, aby uniknąć błędów i dotkliwych kar.

Przeanalizujemy także kolejne planowane zmiany w systemie gospodarki odpadami komunalnymi dotyczące m.in. wymogów magazynowania odpadów oraz kwestii przeciwpożarowych.
 
Szkolenie ma charakter interaktywny, przewidzieliśmy czas na dyskusję i pytania, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych. 

Czas trwania: 6 h zegarowych.

Zapraszamy do przesyłania pytań, kwestii co gdzie jak uzupełnić i jakie skutki mają określone zapisy w sprawozdaniu.
Polityka Prywatności