HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
17 czerwca 2020 - Warszawa
Szkolenie w formie online
Wpływ Covid-19 na Umowy Najmu w Centrum Handlowym. Renegocjacje umów - aspekty prawne i finansowe - realne rozwiązania do zastosowania.

Zarówno najemcy jak i wynajmujący w czasie pandemii muszą mierzyć się z zupełnie inną rzeczywistością i opracować na nowo warunki współpracy.
Przygotowaliśmy praktyczne seminarium w formie on-line, abyśmy mogli w gronie praktyków i ekspertów omówić najistotniejsze kwestie dla najemców w galeriach handlowych. Mamy świadomość, że macie Państwo różne zapisy w umowach i grono najemców jest bardzo zróżnicowane. Dlatego zachęcamy do przesyłania nam szczegółowych pytań, tak abyśmy mogli całe seminarium maksymalnie wykorzystać i omówić jak najwięcej przykładów z praktyki rynkowej, co dla Państwa jest teraz najważniejsze. Ograniczamy także ilość uczestników seminarium do max 20 osób, tak aby każdy z Państwa mógł omówić swoje pytania i wątpliwości.
   
W czasie seminarium omówimy m.in.:
  • Specustawa o COVID-19 a kwestie umowy najmu w galerii handlowej – co dalej po otwarciu galerii?
  • Oferta woli” przedłużenia obowiązywania umowy najmu – czy możemy negocjować umowę najmu w tym wypadku?
  • Przykłady z innych krajów – jakie rozwiązania przyjęto w czasie epidemii – co można zastosować w naszych warunkach?
  • Jaką strategię przyjąć – co możemy negocjować oprócz wysokości czynszu?
  • Strategie negocjacyjne i punkty zapalne – mediacje
  • Jak zabezpieczyć interes najemcy w  obecnych warunkach?
  • Okres trwania umowy najmu, opcje skrócenia i przedłużenia stosunku najmu w obecnych warunkach (extension right, break-out option).
  • Co w sytuacji kolejnego etapu epidemii, jakie zapisy wprowadzić?
 
Zapraszamy do przesyłania nam pytań przed szkoleniem. Zagadnienia te będziemy mogli uwzględnić w programie. Po każdym bloku jest czas na pytania i dyskusję. Dodatkowo po seminarium każdy z uczestników może skorzystać z godziny indywidualnych konsultacji z prelegentem.
 
Polityka Prywatności