HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
10 września 2019 - Warszawa
Centrum Konferencyjne Golden Floor, Aleje Jerozolimskie 123 A
Infrastruktura przyłączeniowa - warunki techniczno-prawne i finansowe

Nieustająco zmieniające się przepisy i praktyka ich stosowania zmuszają wiele podmiotów do analizy dotychczasowych działań przedsiębiorstw w zakresie uregulowania przyłączy do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Zapraszamy na praktyczne seminarium poświęcone całościowo zagadnieniu przyłączy do sieci wod-kan i analizy projektowanej zmiany Prawa budowlanego w kontekście działalności firm z sektora wod-kan.

Kluczowe zagadnienia: 
  • Warunki techniczne przyłączenia jako dokument przedsiębiorstwa (zasady wydawania, treść, terminy obowiązywania)
  • Treść umów (niedozwolone klauzule umowne w świetle nowych zasad nakładania przez UOKiK kar na menedżerów spółek), optymalne zapisy
  • Budowa i utrzymywanie przyłączy
  • Przejmowanie urządzeń
  • Podatek od nieruchomości w branży wod-kan
  • Skutki nowelizacji Prawa budowlanego dla branży wod-kan

Seminarium prowadzą praktycy specjalizujący się od wielu lat w zakresie prawa gospodarczego, samorządowego, gospodarki wodno-ściekowej, w szczególności zagadnień związanych ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę i zbiorowym odprowadzaniem ścieków. Posiadają bogate doświadczenie w zakresie obsługi spółek prawa handlowego (w szczególności spółek będących własnością jednostek samorządu terytorialnego).
Polityka Prywatności