HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
16 października 2018 - Warszawa
Centrum Konferencyjne Golden Floor, Aleje Jerozolimskie 123 A
ZASADY WYNAGRADZANIA I ZATRUDNIANIA W OCHRONIE ZDROWIA PO ZMIANACH 2018
Inne lokalizacje i terminy
Katowice - 18 października 2018

W ostatnich miesiącach dokonano wiele zmian w Ustawach i rozporządzeniach dotyczących zasad wynagradzania i zatrudniania lekarzy i pielęgniarek. Na końcowym etapie legislacji jest nowelizacja "Ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych oraz ustawy o zmianie ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym". Pojawia się także wiele pytań jak rozliczyć zwiększenie wynagrodzeń z NFZ.
 
Zapraszamy na praktyczne szkolenie, podczas którego omówimy i na przykładach zaprezentujemy jak wdrożyć zmiany zatrudniania i wynagradzania pracowników wykonujących zawody medyczne w tym m.in. :
  • Zmiana wynagrodzeń pielęgniarek wynikająca z rozporządzeń Ministra Zdrowia (tzw. wypłata 4 x 400)
  • Porozumienie pielęgniarek, MZ i NFZ z lipca 2018 r. a praktyka wykonania
  • Zobowiązanie lekarzy rezydentów oraz specjalistów do nieudzielania odpłatnie świadczeń opieki zdrowotnej u innego świadczeniodawcy
  • Zwiększenie wynagrodzeń dla lekarzy składających tzw. Lojalki
  • Zmiana ustawy o najniższym wynagrodzeniu pracowników w podmiotach leczniczych
  • Obowiązki sprawozdawcze świadczeniodawców w związku z zatrudnieniem i zwiększonymi wynagrodzeniami - jak to rozliczać z NFZ?
Po każdym wystąpieniu zarezerwowaliśmy czas na pytania i wymianę doświadczeń ze strony uczestników. Szkolenie zakończymy ponad półtorej godzinnymi indywidualnymi konsultacjami dla zainteresowanych. Aby konsultacje były dla Państwa bardziej wartościowe prosimy o wcześniejsze przesyłanie do nas pytań.
 
Szkolenie prowadzi praktyk, dr Anna Dyląg, radca prawny, od wielu lat prowadzi obsługę podmiotów prowadzących działalność leczniczą, reprezentuje je przy kontrolach z różnych organów. Na bieżąco doradza i tworzy zapisy kontraktów i umów pracowniczych i innych, ma doświadczenie w negocjacjach ze związkami zawodowymi. Bardzo wysoko oceniana przez uczestników za wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie omawianych zagadnień.
Polityka Prywatności