HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
13 września 2018 - Warszawa
Centrum Konferencyjne Golden Floor, ul. Chłodna 51
SPECUSTAWA MIESZKANIOWA - SKUTKI PRAWNE, FINANSOWE I RYNKOWE. Nowa ścieżka współpracy między deweloperem a samorządem.

Podpisana 1 sierpnia 2018 roku przez Prezydenta ustawa o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących wpłynie istotnie na cały sektor mieszkaniowy w Polsce.

W/w przepisy umożliwiają deweloperom wdrożenie nowych procedur inwestycyjnych dla projektów mieszkaniowych oraz poszerzają możliwości pozyskania gruntów pod takie inwestycje. Co ciekawe, nowa ścieżka inwestycyjna może być stosowana równolegle do tej tradycyjnej, a deweloper sam zdecyduje która jest bardziej korzystna.

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję, podczas której omówmy kluczowe zmiany wprowadzone ustawą oraz przeanalizujemy jej wpływ na przyszłe inwestycje mieszkaniowe w Polsce.

Główne zagadnienia:
  • Główne założenia i cele specustawy - kto skorzysta na nowych przepisach i jak wpłynie to na rynek?
  • Wpływ nowych regulacji na przyszłe inwestycje mieszkaniowe - w jakich okolicznościach ma sens wykorzystanie nowych przepisów?
  • Porównanie inwestycji wg. dwóch ścieżek - przykłady
  • Uchwała o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowej - procedura a możliwości zastosowania jej w praktyce z punktu widzenia radnego
  • Obrót gruntami rolnymi w miastach oraz możliwości zabudowy mieszkaniowej na tych gruntach
  • Wymogi urbanistyczno-architektoniczne stawiane inwestorowi w procesie przygotowania inwestycji realizowanej w oparciu o specustawę
  • Standardy lokalizacji i realizacji inwestycji mieszkaniowych - czego może oczekiwać od dewelopera rada
  • Przygotowanie i realizacja inwestycji towarzyszących
Konferencja ma charakter interaktywny, dlatego zachęcamy już teraz do wysyłania na nasz w/w adres e-mail pytań na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi. Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie konferencji, a po zakończeniu dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
Polityka Prywatności