HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
02 marca 2018 - Warszawa
Centrum Konferencyjne Golden Floor, Aleje Jerozolimskie 123 A
PROCES INWESTYCYJNY W KONTEKŚCIE NOWEGO PRAWA WODNEGO - II edycja
Inne lokalizacje i terminy
Warszawa - 24 kwietnia 2018

Podpisana 2 sierpnia 2017 roku przez Prezydenta ustawa Prawo wodne wpływa na przygotowanie i cały proces realizacji inwestycji, zarówno w aspekcie środowiskowym jak i administracyjnym. Dodatkowo w Sejmie procedowana jest obecnie zmiana ustawy Prawo wodne, która może budzić wiele kontrowersji w zakresie stosowania jej w praktyce. 

Zapraszamy na seminarium, podczas którego omówimy szczegółowo kluczowe aspekty procesu inwestycyjnego po zmianach Prawa wodnego.

Główne zagadnienia:
  • Nowe zasady w ocenach wodnoprawnych oraz pozwoleniach wodnoprawnych
  • Schemat nowego procesu inwestycyjnego
  • Wody Polskie w procedurze oceny oddziaływania na środowisko
  • Powiązanie między decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach a zgodą wodnoprawną
  • Przepisy przejściowe w procedurze oceny oddziaływania na środowisko

Seminarium ma charakter interaktywny, dlatego zachęcamy już teraz do wysyłania na nasz w/w adres e-mail pytań, na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi. Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie seminarium, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Seminarium prowadzą praktycy, którzy od wielu lat zajmują się zagadnieniami prawnymi, środowiskowymi oraz planistycznymi przy realizacji dużych inwestycji infrastrukturalnych; m.in. analizach środowiskowych, opracowaniach dokumentów planistycznych, rozprawach administracyjnych i konsultacjach społecznych. Autorzy wielu publikacji oraz trenerzy z zakresu prawa administracyjnego i procedur administracyjnych.
 
Polityka Prywatności