HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Wynagradzanie i zatrudnianie w ochronie zdrowia. Zmiana zasad 2022
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Zachęcamy do udziału w seminarium dotyczącym bieżącej praktyki i planowanych zmian w zatrudnianiu i wynagradzaniu w ochronie zdrowia – omawianie przykładów i bieżąca dyskusja z uczestnikami. Na finiszu legislacyjnym jest nowelizacja ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników (…) oraz niektórych innych ustaw.

Główne zagadnienia, które szczegółowo omówimy i na przykładach zaprezentujemy:
  • Projekt ustawy o najniższym wynagrodzeniu w ochronie zdrowia – wprowadzone zmiany i ich konsekwencje w praktyce działalności podmiotu leczniczego
  • Planowane zmiany w przepisach Prawa pracy i ich wpływ na sektor ochrony zdrowia
Zapraszamy do przesyłania nam pytań czy nurtujących zagadnień. Zagadnienia te będziemy mogli dodatkowo uwzględnić w programie. Po każdym wystąpieniu przewidzieliśmy czas na pytania i dyskusję ze strony uczestników. Dodatkowo na koniec szkolenia przewidzieliśmy indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Seminarium prowadzi – Anna Dyląg - Radca prawny, GFKK GRZYBCZYK KAMIŃSKI GAWLIK RADCY PRAWNI. Posiada szerokie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy, w tym w doradztwie: dla wielu podmiotów prowadzących działalność leczniczą, na rzecz pracodawców we wszelkich sporach z pracownikami, wdrażaniu zakładowych regulacji wewnętrznych oraz restrukturyzacji zatrudnienia. Od kilku lat prowadzi obsługę podmiotów prowadzących działalność leczniczą, reprezentuję podmioty w kontaktach z organami kontroli. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Śląskim.W 2014 r. z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z zakresu prawa ochrony zdrowia.

Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności