HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
24 maja 2022 - Warszawa
Udział osobisty lub w formie online
Reforma KSH i jej wpływ na działania zarządów i rad nadzorczych spółek SP
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Zapowiadana reforma Kodeksu Spółek Handlowych stała się faktem. Ustawa została podpisana przez Prezydenta i 12 kwietnia została ogłoszona w Dzienniku Ustaw.  

Zapraszamy na seminarium poświęcone zmianom w KSH z punktu widzenia zarządów i rad nadzorczych i ich organów właścicielskich.

Do wyboru są dwie formy udziału – osobista z możliwością konsultacji z prelegentem swoich szczegółowych pytań lub zapisów w dokumentach lub otwarta forma online. Zachęcamy także Państwa do korzystania ze szkoleń wewnętrznych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb spółki.
 
  • Jaki wpływ będą miały nowe przepisy na funkcjonowanie zarządów i rad nadzorczych spółek?
  • Jakie kompetencje będą miały rady nadzorcze po zmianach?
  • Jakie zmiany należy dokonać w dokumentach wewnętrznych i statusie spółek?
Główne zagadnienia:
  • Odpowiedzialność i nowe kompetencje członków organów spółek (rad, zarząd)
  • Zmiany w nadzorze właścicielskim – w jakim kierunku pójdą?
  • Nowe definicje wprowadzone do KSH i ich konsekwencje w zakresie możliwości funkcjonowania i łączenia spółek – prawo holdingowe
  • Kluczowe kwestie w zakresie zmian w statusie i regulaminie spółki – na co zwrócić uwagę/co sprawdzić/czego unikać?
  • Jakie kwestie należy przeanalizować przy kontraktach menedżerskich – kiedy może zaistnieć konieczność zmiany kontraktów menadżerskich?

Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności