HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Karta informacyjna przedsięwzięcia - jako kluczowy dokument pozyskania decyzji środowiskowej
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Karta informacyjna przedsięwzięcia ma szczególną rolę w procesie wydawania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. To na jej podstawie organy administracji decydują o obowiązku, bądź braku obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko w przypadku przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko. Uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach bez konieczności sporządzania raportu o oddziaływaniu na środowisko znacząco skraca procedury administracyjne.

Przygotowaliśmy praktyczne seminarium, podczas którego na przykładach przeanalizujemy i omówimy kluczowe kwestie istotne przy przygotowaniu karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz jak w praktyce można wykorzystać możliwości tego dokumentu.

Główne zagadnienia seminarium:
  • Przedsięwzięcia mogące znacząco oddziaływać na środowisko – zasady kwalifikacji, w tym również dla rozbudowy, przebudowy lub montażu w ramach istniejących obiektów
  • W jakich sytuacjach wymagane jest uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach?
  • Procedura wydawania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i rola karty informacyjnej przedsięwzięcia
  • Karta informacyjna przedsięwzięcia – rola i logika dokumentu oraz-– najczęściej popełniane błędy

Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności