HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
09 czerwca 2022 - Warszawa
Udział osobisty lub w formie online
Zmiana dotychczasowej lub pozyskanie nowej decyzji w gospodarce odpadami
Poleć wydarzenie znajomemu »»

W związku z ciągle zmieniającymi się przepisami oraz trudnościami w praktyce ich stosowania zapraszamy na szkolenie skupiające się na kwestiach newralgicznych przy pozyskaniu nowej lub zmianie dotychczasowej decyzji w gospodarce odpadami.

Na szkoleniu przedstawimy najnowsze interpretacje Ministra Klimatu i Środowiska, rzeczywiste przykłady z rynku oraz orzecznictwo sądowe z zakresu gospodarowania odpadami.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby już teraz zachęcamy do wysyłania na nasz adres e-mail pytań na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi. 

Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie szkolenia.
 
Główne zagadnienia, które omówimy:
  • Wniosek o wydanie nowej decyzji odpadowej – krok po kroku – kwestie formalne i praktyka organów
  • Zmiana dotychczasowej decyzji – kiedy jest konieczna, jakie są przesłani prawne kiedy przedsiębiorstwo musi dokonać zmiany tej decyzji, czas trwania postępowania, czy można przyspieszyć?
  • Utrata statusu odpadów
  • Odzysk materiału jako nowa forma odzysku
  • Magazynowanie odpadów
 
Seminarium prowadzi: praktyk, radca prawny w firmie gospodarującej odpadami. Trenerka z 15 letnim doświadczeniem, specjalista w zakresie prawa ochrony środowiska, w tym  zwłaszcza prawa odpadowego i obsługi procesu inwestycyjnego w zakresie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.  Szkoli kadry administracji publicznej oraz przedsiębiorców. Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami.
 

Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności