HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Zmiany w sprawozdawczości w zakresie odpadów za rok 2021 w sektorze komunalnym
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Rok 2021 przyniósł wiele zmian w sektorze gospodarki odpadami. Weszły w życie zmiany w ustawach m.in. w ustawie o odpadach oraz utrzymaniu czystości i porządku w gminach, obowiązują już nowe wymagania dotyczące magazynowania odpadów. Radykalnie zmienia się podejście do osiągnięcia poziomów recyklingu a tym samym istotnie zmienia się cały system sprawozdawczy. 

Zapraszamy na praktyczne szkolenie gdzie omówimy krok po kroku nowy system sprawozdawczy, przeanalizujemy na przykładach jak to wpłynie na osiągnięcie poziomów recyklingu i jakie konsekwencje tych zmian odczują firmy z sektora oraz gminy.  

Omówimy wszystkie dotyczące branży Działy Sprawozdań Komunalnych.

Szkolenie prowadzi: - praktyk - specjalista ds. ochrony środowiska, od ponad dziesięciu lat w branży  gospodarki odpadami komunalnymi - obecnie na stanowisku zastępcy kierownika Działu Logistyki i Ochrony Środowiska w RIPOK. Posiada świadectwo kwalifikacji w zakresie gospodarowania odpadami wydane przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Audytor TUV Nord Polska w zakresie systemów zarządzania środowiskowego według normy ISO 14001:2015. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu sprawozdawczości w gospodarce odpadami komunalnymi. Współautor poradnika wydawnictwa C.H. BECK pt. "Sprawozdania o odpadach komunalnych. Analiza nowych wzorów obliczeniowych w kontekście zmian prawnych".

Szkolenie ma charakter interaktywny, przewidzieliśmy czas na dyskusję i pytania, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Jest możliwość udziału osobistego w szkoleniu lub w formie online– transmisja na żywo w czasie rzeczywistym.
 
Zapraszamy także do przesyłania nam szczegółowych pytań, które włączymy w program szkolenia.

Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności