HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
27 stycznia 2022 - Warszawa
Udział w formie online
Ochrona sygnalistów - obowiązki samorządów i ich spółek
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Obowiązek wdrożenia nowych przepisów dotyczących ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa obejmuje zarówno samorządy jak i podległe im spółki. Zapraszamy do udziału w  szkoleniu, gdzie pokażemy jak sprawnie stworzyć mechanizm ochrony, tak by spełniał swoje założenia w praktycznym ujęciu i zgodnie z nowymi przepisami.

Główne zagadnienia:
  • Zakres obowiązywania przepisów o ochronie sygnalistów
  • Przykłady i rodzaje zakazanych działań odwetowych
  • Wewnętrzne i zewnętrzne kanały zgłoszeń
  • Obowiązkowy regulamin zgłoszeń wewnętrznych – krok po kroku
  • Działania następcze po zgłoszeniu naruszeń prawa
  • Niezbędna dokumentacja w systemie zgłaszania nieprawidłowości
Aby seminarium jak najlepiej odpowiadało na Państwa potrzeby już teraz zachęcamy do wysyłania na nasz adres e-mail pytań, na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi. Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie szkolenia. Szkolenie poprowadzi ekspert zajmujący się doradzaniem samorządom.

Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności