HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Odpady komunalne - przełom w przepisach i zmiany w BDO
Poleć wydarzenie znajomemu »»

W dniu 9.08.2021 r. wdrożone zostały zmiany w systemie ewidencji odpadów BDO. Znowelizowano także Ustawę o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz Ustawę o odpadach. Pojawił się projekt ustawy wdrażającej zasady ROP w Polsce. Wiele z tych zmian będzie miało istotny wpływ na szeroko rozumiany rynek odpadów komunalnych, w szczególności na podmioty odbierające odpady komunalne, gminy, instalacje komunalne oraz zarządzających PSZOK-ami. Wielkimi krokami zbliża się termin na dostosowanie instalacji do Konkluzji BAT.

Zapraszamy na praktyczne szkolenie o nowościach w gospodarce odpadami prowadzone przez praktyka, który na co dzień zajmuje się omawianą tematyką.

Główne zagadnienia, które szczegółowo omówimy:
  • BDO - zmiany (daty przetwarzania), zasady ewidencji (KPOK/KPO), błędy (jak dokumentować błędne a zatwierdzone przez wszystkie strony KPO)
  • Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (koszty systemu zagospodarowania odpadów komunalnych, segregacja, opłaty)
  • Ustawa o odpadach (decyzje, kary, okresy magazynowania odpadów) / Projekt zmiany ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (jak Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta wpłynie na system zagospodarowania odpadów opakowaniowych komunalnych / nowe zasady wystawiania dok. DPR/EDPR).
Szkolenie ma charakter interaktywny, przewidzieliśmy czas na dyskusję i pytania, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
Zapraszamy także do przesyłania nam szczegółowych pytań, które włączymy w program szkolenia.

Prawa Autorskie Copyright © 2021 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności