HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Szkolenie wewnętrzne, zamknięte - dla firm, urzędów.
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Szkolenia wewnętrzne na zamówienie, zarówno online, jak i stacjonarne.
Termin dowolny - do uzgodnienia.

Wiele firm obecnie jest zmuszone do modyfikacji pracy przez pandemię. Może właśnie Państwo spotkałi się z takim problemem? 

Jesteśmy firmą, która w ciągu wielu lat zorganizowała już wiele szkoleń na żądanie. Dysponujemy bogatą kadrą specjalistów o wyjątkowych kompetencjach, których jesteśmy w stanie optymalnie dobrać do tematu i skomponować zakres omawianych zagadnień w zależności od unikalnych potrzeb, jakie ma Państwa firma/urząd. 

Do każdego klienta podchodzimy elastycznie!

Organizujemy:

- od pojedynczych szkoleń, aż po cykle spotkań,
- od jednego wąskiego zagadnienia po kilka pokrewnych tematów,
- od kwestii prawnych przez techniczne aż do finansów.


Zadzwoń lub napisz do nas: HE@he.waw.pl  22 225 28 50

Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności