HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
23 lipca 2020 - Poznań
Biurowiec OMEGA ul. Dąbrowskiego 79 A - 11 piętro
Sprawozdawczość w zakresie odpadów komunalnych. Ewidencja i praktyka stosowania BDO. Aktualne i planowane zmiany prawne. Praktycy dla praktyków.
Inne lokalizacje i terminy
Warszawa - 24 lipca 2020, Centrum Konferencyjne Golden Floor, ul. Chłodna 51
Gdańsk - 27 lipca 2020, Hotel Scandic, ul. Podwale Grodzkie 9
Wrocław - 10 sierpnia 2020, Q Hotel Plus Wrocław, ul. Zaolziańska 2
Warszawa - 11 sierpnia 2020, Centrum Konferencyjne Golden Floor, ul. Chłodna 51
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Istnieje możliwość udziału w seminarium zarówno w formie on-line jak i osobistej.

Po zmianach prawnych wprowadzonych m.in. w tzw. „tarczach antykryzysowych” zbliża się termin  nowych sprawozdań w gospodarce odpadami już w systemie BDO. Moduł sprawozdawczy wciąż ewoluuje, a administrator systemu zaskakuje nowym podejściem do sprawozdań i ewidencji i mnoży pytania.
 
Omówimy aktualną sytuację prawną i przedstawimy krok po kroku moduł sprawozdawczy dla podmiotu odbierającego odpady komunalne.
Pokażemy na przykładach tłumacząc działania jak rozwiązać newralgiczne kwestie modułu ewidencji odpadów w systemie BDO, aby uniknąć błędów i dotkliwych kar.

Przeanalizujemy także kolejne planowane zmiany w systemie gospodarki odpadami komunalnymi dotyczące m.in. wymogów magazynowania odpadów oraz kwestii przeciwpożarowych.
 
Szkolenie ma charakter interaktywny, przewidzieliśmy czas na dyskusję i pytania, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych. 

Czas trwania: 6 h zegarowych.

Zapraszamy do przesyłania pytań, kwestii co gdzie jak uzupełnić i jakie skutki mają określone zapisy w sprawozdaniu.

Prawa Autorskie Copyright © 2020 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności