HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
29 lipca 2020 - Warszawa
Centrum Konferencyjne Golden Floor, ul. Chłodna 51
Elastyczne formy zatrudniania w czasach kryzysu - zastosowanie najnowszych zmian
Inne lokalizacje i terminy
Katowice - 04 sierpnia 2020, HOTEL ANGELO BY VIENNA HOUSE KATOWICE - ul. Sokolska 24
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Tzw. Tarcza 4.00 weszła już w życie. Wprowadza ona zmiany w zakresie możliwości zatrudnienia i redukcji etatów pracowników,  dodatkowo wiele podmiotów analizuje inne formy współpracy z pracownikami, tak aby móc bardziej elastycznie reagować na zmiany, które może spowodować zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna i kryzysowa.

Seminarium prowadzi praktyk i uczestnik spotkań typu pracodawca z pracobiorcą na tematy form i zasad zatrudniania bądź redukcji etatów, w wielu firmach. Prelegent omówi na przykładach aktualne podejście do stosowania przepisów oraz wyjaśni wprowadzone zmiany.  

Istnieje możliwość udziału w seminarium zarówno w formie on-line jak i osobistej.

Kluczowe zagadnienia:
  • Redukcja etatów i uelastycznienie form zatrudniania - co zmieniają nowe przepisy?
  • Jakie narzędzia dla pracodawców wprowadziły Tarcze Antykryzysowe
  • Kwestie odpraw i okresów wypowiedzenia umów o pracę
  • Obniżenie wynagrodzenia, zmniejszenie etatu
  • Rola organizacji związkowych
  • Praca zdalna według nowych przepisów
  • Umowy w praktyce – przykłady (minimalizacja ryzyka, najczęściej popełniane błędy)
Zapraszamy do przesyłania nam pytań czy nurtujących zagadnień. Uniwersalne uwzględnimy w programie, na unikalne prelegentka postara się odp. osobom zainteresowanym. Po każdym wystąpieniu przewidzieliśmy czas na pytania i dyskusję ze strony uczestników.

Prawa Autorskie Copyright © 2020 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności