HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Nowe prawo budowlane 2020 - kluczowe zmiany i ich konsekwencje w praktyce
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Istnieje także możliwość udziału w seminarium w tybie online, bez konieczności spotykania się, każdy uczestnik przebywa w swoim miejscu zamieszkania / pracy. Jest zachowana forma warsztatowa seminarium. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą trenera, moga zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości. Trener udostępnia na bieżąco swój ekran z prezentacją oraz ćwiczeniami. Uczestnicy mogą również widzieć i słyszeć siebie wzajemnie. By uczestniczyć w seminarium wystarczy dostęp do urządzenia podłączonego do internetu, mikrofon / ew. słuchawki i wygodne miejsce. 

 

Nowelizacja ustawy Prawo budowlane z dnia 13 lutego 2020 roku wprowadza wiele istotnych zmian, które będą miały wpływ na proces przygotowania inwestycji i pozyskanie pozwolenia na budowę.

Zapraszamy na seminarium, podczas którego praktyk, który od ponad 10 lat prowadzi dla wielu podmiotów procesy inwestycji budowlanych, od fazy koncepcji aż do oddania gotowego obiektu omówi i na przykładach przedstawi wprowadzone zmiany i ich skutki dla inwestora i organów.
 
Główne zagadnienia, które szczegółowo omówimy:
  • Nowa definicja obszaru oddziaływania
  • Zmiany wymogów w zakresie projektu budowlanego i obowiązków projektantów
  • Zmiany w zakresie sprawdzania projektów budowlanych przez organy
  • Istotne i nieistotne odstępstwo od projektu budowlanego – nowe definicje
  • Nowe wymogi przed rozpoczęciem robót budowlanych
  • Zmiany w zakresie procedur dotyczących samowoli budowlanych
  • Wymogi dokumentowe przy oddawaniu obiektów do użytkowania
  • Zmiana sposobu użytkowania – wymóg ekspertyzy bezpieczeństwa pożarowego
  • Przyłączenia do sieci  wodociągowo–kanalizacyjnej według nowych zasad
  • Podejście sądowe do kluczowych norm Prawa Budowlanego w ostatnich latach – trendy, zmiany
Seminarium prowdzi - mecenas Agnieszka Radkowiak- Kiedacz 

Zachęcamy do przesyłania przed seminarium do nas pytań lub szczegółowych zagadnień, na które chcielibyście Państwo uzyskać odpowiedź, część zagadnień będziemy mogli wówczas włączyć w program seminarium, resztę omówić indywidualnie z zainteresowanymi osobami.

Prawa Autorskie Copyright © 2021 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności