HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Proces inwestycyjny. Od pozyskania decyzji środowiskowej po pozwolenie na budowę. Zmiany ustawy OOŚ i prawa budowlanego.
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Kogo zapraszamy?
 
Seminarium kierujemy do przedstawicieli inwestorów odpowiedzialnych za przygotowanie i przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, w tym także firm budowlanych, projektowych  oraz organów opiniujących i wydających decyzje w procesie inwestycyjnym.
 
Korzyści z seminarium:
 • Możliwość indywidualnej konsultacji własnego zagadnienia z Prelegentem
 • Poznanie „cases” realizowanych w oparciu o zmienione w 2019 r. przepisy
 • Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia procesu inwestycyjnego uwzględniającego bieżące zmiany prawne
 O czym będziemy mówić?
 • Pozyskanie decyzji środowiskowej i kwalifikacja przedsięwzięcia po zmianach ustawy OOŚ
  i według nowego rozporządzenia – pierwsze doświadczenia
 • Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach – jej skutki w postaci uprawnień  dla inwestora
 • Przeprowadzenie procesu inwestycyjnego z uwzględnieniem rozstrzygnięć administracyjnych
  i środków zaskarżenia
  – bieżąca praktyka
 • Sądowe spory budowlane po 06.11.2019 r. w kontekście nowelizacji KPC
 • Planowane zmiany w prawie budowlanym , w tym Projekt budowlany po zmianach prawa
Seminarium prowadzi:
 
Praktyk, radca prawny posiadający rozległe doświadczenie w dziedzinie prawa administracyjnego, w szczególności prawa ochrony środowiska oraz prawa budowlanego.  Specjalizuje się w szeroko rozumianych zagadnieniach prawnych obsługi cyklu inwestycyjnego i procesu budowlanego, ze szczególnym uwzględnieniem procedury oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko. Świadczy pomoc prawną podmiotom gospodarczym, w tym na rzecz jednej z wiodącej grupy kapitałowej z branży budowlanej, zajmującej się m.in. generalnym wykonawstwem w hydrotechnice, obiektach kolejowych i drogowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, ochrony środowiska oraz robót sanitarnych, oraz w remontach i modernizacjach.
 
Mają Państwo pytania na które szukają odpowiedzi?
 
Zachęcamy do wysyłania informacji o zagadnieniach które próbują Państwo rozwiązać. Wątki te będziemy mogli uwzględnić w programie. Będzie kilka sesji pytań i dyskusji uczestników z prelegentem.

Prawa Autorskie Copyright © 2020 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności