HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Rozliczanie taboru w okresie obowiązywania umów PSC a wdrożenie IV pakietu kolejowego
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Zmiany, które wprowadza czwarty pakiet kolejowy będą miły wpływ na kwestie rozliczenia dofinansowania inwestycji związanych z taborem kolejowym w przypadku przewoźników pasażerskich.
 
Zapraszamy na seminarium, podczas którego omówimy i na przykładach zaprezentujemy jakie zmiany niesie za sobą czwarty pakiet kolejowy w zakresie zawierania umów PSC w transporcie kolejowym oraz jak wpłynie na możliwości pozyskiwania i rozliczania dofinansowania ze środków UE.
 
Cel seminarium: omówienie kluczowych zmian w umowach PSC z punktu widzenia rozliczania dofinansowania inwestycji w spółkach kolejowych.  
 
Główne zagadnienia seminarium:
  • Perspektywa zmian w zakresie wdrożenia tzw. czwartego pakietu kolejowego w kolejowych przewozach pasażerskich w Polsce
  • Wpływ czwartego pakietu kolejowego na obecnie obowiązujące umowy PSC
  • Okres amortyzacji taboru a okres trwania umowy PSC
  • Wycena taboru po zakończeniu umowy
  • Przeniesienie nierozliczonej kwoty dotacji do kolejnej umowy
  • Postanowienia umów PSC a kwestie rozliczenia rekompensaty
  • Dofinansowanie zaplecz utrzymania taboru
  • Audyty rekompensaty 

Seminarium kierujemy do przedstawicieli kolejowych przewoźników pasażerskich, jednostek samorządu terytorialnego jako właścicieli spółek kolejowych oraz banków i firm doradczych współpracujących ze sektorem kolejowym.

Prawa Autorskie Copyright © 2020 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.