HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Infrastruktura przyłączeniowa - warunki techniczno-prawne i finansowe
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Nieustająco zmieniające się przepisy i praktyka ich stosowania zmuszają wiele podmiotów do analizy dotychczasowych działań przedsiębiorstw w zakresie uregulowania przyłączy do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Zapraszamy na praktyczne seminarium poświęcone całościowo zagadnieniu przyłączy do sieci wod-kan i analizy projektowanej zmiany Prawa budowlanego w kontekście działalności firm z sektora wod-kan.

Kluczowe zagadnienia: 
  • Warunki techniczne przyłączenia jako dokument przedsiębiorstwa (zasady wydawania, treść, terminy obowiązywania)
  • Treść umów (niedozwolone klauzule umowne w świetle nowych zasad nakładania przez UOKiK kar na menedżerów spółek), optymalne zapisy
  • Budowa i utrzymywanie przyłączy
  • Przejmowanie urządzeń
  • Podatek od nieruchomości w branży wod-kan
  • Skutki nowelizacji Prawa budowlanego dla branży wod-kan

Seminarium prowadzą praktycy specjalizujący się od wielu lat w zakresie prawa gospodarczego, samorządowego, gospodarki wodno-ściekowej, w szczególności zagadnień związanych ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę i zbiorowym odprowadzaniem ścieków. Posiadają bogate doświadczenie w zakresie obsługi spółek prawa handlowego (w szczególności spółek będących własnością jednostek samorządu terytorialnego).

Prawa Autorskie Copyright © 2020 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.