HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
CZWARTY PAKIET KOLEJOWY A OBECNE UMOWY PSC W PRZEWOZACH PASAŻERSKICH. PRZYGOTOWANIE DO ZMIAN
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Zmiany wynikające z tzw. czwartego pakietu kolejowego oraz naszych przepisów krajowych obligują przewoźników kolejowych oraz ich właścicieli do analizy obecnych umów PSC.  Aby zagwarantować spółce finansowanie oraz rozwój w perspektywie najbliższych lat już dzisiaj trzeba zająć się nowymi umowami z kalkulacjami w odpowiedniej perspektywie finansowej oraz zapisami w zmianach w finansowaniu, zwłaszcza w przypadku stawania do przetargów.
 

Zapraszamy na seminarium łączące część warsztatową z możliwością bezpośrednich dyskusji z ekspertami o kluczowych kwestiach zmienionych umów oraz nowego podejścia do ich szczegółowych zapisów.

 

Istnieje możliwość wyboru udziału w jednym lub obu dniach seminarium w zależności od potrzeb.

Jak dostosować się do nowych realiów prawnych?

 

Dzień pierwszy poświęcony aspektom prawnym umów PSC – główne tematy:

 

  • Wpływ czwartego pakietu kolejowego na obecnie obowiązujące umowy
  • Procedura powierzania umów zgodnie z nowymi zasadami
  • Dopuszczalność zmian umowy o świadczenie usług publicznych – czy zawarcie aneksu oznacza nowe powierzenie?
  • Inwestycje taborowe w nowej perspektywie finansowej
  • Umowa o świadczenie usług publicznych a trwałość projektów finansowanych ze środków funduszy UE
  • Praktyka w zawieraniu i aneksowaniu umów PSC – na co szczególnie zwrócić uwagę? 

 

Zachęcamy do przesyłania nam pytań czy nurtujących zagadnień na min 3 dni przed seminarium, prelegenci przygotują wtedy obszerniejsze odpowiedzi we wskazanych zakresach. Po każdym wystąpieniu przewidzieliśmy czas na dyskusję i pytania ze strony uczestników.

 

Seminaria prowadzą praktycy zajmujący się od wielu lat tematem pomocy publicznej, pracując w rządowej administracji centralnej a także prawnicy z  bogatym doświadczeniem w tworzeniu umów PSC w transporcie kolejowym.

 


Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności