HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
PRAWO WODNE A OCENA ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO
Poleć wydarzenie znajomemu »»

W związku z ciągle zmieniającymi się przepisami Prawa wodnego oraz trudnościami w praktyce ich stosowania zapraszamy na szkolenie skupiające się na kwestiach newralgicznych jak pozwolenia i operaty wodnoprawne oraz powiązane z tym przygotowanie dokumentacji środowiskowej.

Jest to projekt dwudniowego seminarium, gdzie kompleksowo przedstawimy wszystkie kwestie dotyczące realizacji inwestycji, w zależności od potrzeb  istnieje możliwość wyboru udziału w dowolnym jednym lub dwóch dniach.

Główne zagadnienia seminarium:
  • Zakazy związane z ochroną wód oraz decyzje derogacyjne
  • Możliwość realizacji inwestycji w zgodzie z nowymi wymogami ochrony wód i celami środowiskowymi dla wód
  • Kiedy przeprowadza się postępowanie w sprawie oceny oddziaływania na środowisko? (decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach – przedsięwzięcia z I i II grupy)
  • Przegląd najistotniejszych zmian  i ich wpływ na oceny oddziaływania na środowisko (wprowadzonych ustawą Prawo wodne, w tym zmiany planowane obecnie przez ustawodawcę)
  • Wody Polskie w procedurze decyzji o środowiskowych uwarunkowaniachanaliza przypadków w zależności od rodzaju przedsięwzięcia
  • Powiązanie między decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach a oceną wodnoprawną
Aby seminarium jak najlepiej odpowiadało na Państwa potrzeby już teraz zachęcamy do wysyłania na nasz w/w adres e-mail pytań na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi.

Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie seminarium, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Seminaria prowadzą praktycy, którzy od wielu lat zajmują się zagadnieniami prawnymi, środowiskowymi i planistycznymi przy realizacji inwestycji, autorzy:
  • m.in. analiz środowiskowych, opracowań dokumentów planistycznych; ekspert z ponad dwudziestoletnim stażem w zakresie OOŚ, inspektor nadzoru inwestycji infrastrukturalnych
  • operatów wodnoprawnych oraz innej dokumentacji w zakresie ochrony środowiska, gospodarki wodno-ściekowej i prawa wodnego; hydrolog z kilkunastoletnim stażem, wieloletni pracowni administracji rządowej

Oceny naszych seminariów z w/w zakresu wynosiły 4,80 i 4,90 na 5,00 możliwych punktów. Ankiety Uczestników szkoleń:  Więcej: https://www.hallmarkevents.pl/ankiety.php
 

Prawa Autorskie Copyright © 2019 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.