HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
POZWOLENIA WODNOPRAWNE - POZYSKIWANIE NOWYCH LUB ZMIANA DOTYCHCZASOWYCH
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Zmiana dotychczasowego lub wydanie nowego pozwolenia wodnoprawnego wiąże się z nowym operatem wodnoprawnym. Analizując dotychczasowe doświadczenia z naliczaniem opłat za usługi wodne należy dokładnie przemyśleć i zaplanować zmiany, tak aby nie ponosić dodatkowych, zbędnych kosztów.
 
Zapraszamy na seminarium, gdzie prelegenci przeanalizują pierwsze pojawiające się decyzje organów i omówią kluczowe kwestie przy pozyskiwaniu nowych lub zmianie dotychczasowych pozwoleń wodnoprawnych.
 
Główne zagadnienia:
  • Dotychczasowa praktyka w uzyskiwaniu zgód wodnoprawnych z Wód Polskich – na co zwracać uwagę, czego unikać?
  • Przygotowanie operatów wodnoprawnych w świetle nowego Prawa wodnego – przykłady 
  • Tryb uzyskiwania poszczególnych zgód wodnoprawnych
  • Strony postępowania w sprawach dotyczących pozwoleń wodnoprawnych
  • Nowa instytucja – promesa pozwolenia wodnoprawnego
  • Na co szczególnie zwrócić uwagę analizując dotychczasowe pozwolenia i zlecając nowe?
  • Metodyka obliczeniowa i parametry wykorzystywane i wskazywane w operatach i ich wpływ na wysokość opłat za usługi wodne

Podczas seminarium kładziemy nacisk na wyjaśnianie kwestii najbardziej interesujących i praktycznych z punktu widzenia uczestników, dlatego zachęcamy teraz do wysyłania na nasz w/w adres e-mail pytań na które chcieliby Państwo omówić z prelegentami.

Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie seminarium, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Seminarium prowadzą praktycy:
  • Radcy prawni, specjaliści z zakresu materialnego i procesowego prawa ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z gospodarką wodno-ściekową i prowadzeniem postępowań administracyjnych
  • Mgr inż. specjalność : budownictwo wodne oraz studia podyplomowe w specjalności melioracje wodne. Uzyskał ponad 100 pozwoleń wodnoprawnych dla różnego rodzaju przedsięwzięć, szereg uzyskanych decyzji zwalniających z zakazów i innych objętych ustawą prawo wodne i powiązanymi z nią aktami prawnymi, a także opiniowanie setek dokumentów przed-realizacyjnych pod kątem zgodności z przepisami i zasadami gospodarowania wodami.
 

Prawa Autorskie Copyright © 2019 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.