HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
ROZLICZANIE I WERYFIKACJA REKOMPENSATY Z TYTUŁU ŚWIADCZENIA UOIG W TRANSPORCIE PUBLICZNYM
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Funkcjonowanie transportu publicznego wiąże się z ciągłymi inwestycjami i podnoszeniem standardów dotychczasowych usług.
Sytuacja podmiotów ciągle się zmienia i część z nich planuje zawieranie nowych umów powierzenia lub modyfikację dotychczasowych, a to ma istotny wpływ na rozliczenia i weryfikacje kwot rekompensat.

Dlatego właśnie zapraszamy na seminarium, wyjaśniające wybrane kwestie na przykładach, omawiające różne podejścia do modyfikacji umów powierzenia.
 
Główne zagadnienia:
  • Zawieranie / modyfikacja umów powierzenia w aktualnym stanie prawnym
  • Projekty w zakresie wdrażania napędu elektrycznego na liniach komunikacji miejskiej i ich ujęcie w rekompensacie
  • Skutki nowelizacji rozporządzenia nr 1370/2007 (tzw. czwarty pakiet kolejowy)
  • Zamówienia „In-house” w kontekście powierzania zobowiązania do świadczenia usług publicznych w ramach zadań własnych JST a pozyskiwanie środków z UE
  • Specyfika sektora transportu publicznego w rozliczaniu rekompensat – wnioski z audytów
  • Modele i mechanizm rekompensat na przykładach z branży
 
Seminarium prowadzą praktycy zajmujący się od wielu lat tematem pomocy publicznej, pracując w centralnej administracji rządowej oraz doświadczeni ekonomiści specjalizujący się w tematach pomocy publicznej oraz Prawie zamówień publicznych oraz wyliczający i weryfikujący kwoty rekompensaty dla wielu podmiotów z sektora JST.

 

Prawa Autorskie Copyright © 2019 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.