HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Prawo wodne a ocena oddziaływania na środowisko
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Cieszy nas wysoka ocena i satysfakcja uczestników poprzednich szkoleń, dotyczących Praw wodnego w kontekście procesu inwestycyjnego. Nie ustajemy w podnoszeniu poziomu i zaspokajaniu kolejnych potrzeb.
Przygotowaliśmy dla Państwa projekt dwudniowego seminarium, gdzie kompleksowo przedstawimy wszystkie kwestie dotyczące realizacji inwestycji  z uwzględnieniem nowego Prawa wodnego.
 
Główne zagadnienia seminarium:
 
 • Zakazy związane z ochroną wód oraz decyzje derogacyjne
   
 • Możliwość realizacji inwestycji w zgodzie z nowymi wymogami ochrony wód i celami środowiskowymi dla wód
   
 • Przegląd najistotniejszych zmian  i ich wpływ na oceny oddziaływania na środowisko (wprowadzonych ustawą Prawo wodne, w tym zmiany planowane obecnie przez ustawodawcę)
   
 • Wody Polskie w procedurze decyzji o środowiskowych uwarunkowaniachanaliza przypadków w zależności od rodzaju przedsięwzięcia
   
 • Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach a zgoda wodnoprawna
   
 • Powiązanie między decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach a oceną wodnoprawną
Aby seminarium jak najlepiej odpowiadało na Państwa potrzeby już teraz zachęcamy do wysyłania na nasz adres
e-mail pytań na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi.  
Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie seminarium, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Seminarium prowadzą praktycy, którzy od wielu lat zajmują się zagadnieniami prawnymi, środowiskowymi
i planistycznymi przy realizacji inwestycji infrastrukturalnych; m.in. analizach środowiskowych, opracowaniach dokumentów planistycznych, rozprawach administracyjnych i konsultacjach społecznych.
Autorzy wielu publikacji i trenerzy z zakresu prawa administracyjnego i procedur administracyjnych.
 
Oceny prelegentek w ponad 60 ankietach, które otrzymaliśmy po seminarium wynosiły 4,80 i 4,90 na 5,00 możliwych punktów. Ankiety Uczestników szkoleń:  Więcej: https://www.hallmarkevents.pl/ankiety.php
 
 

Prawa Autorskie Copyright © 2019 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.