HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
ZASADY WYNAGRADZANIA I ZATRUDNIANIA W OCHRONIE ZDROWIA PO ZMIANACH 2018
Poleć wydarzenie znajomemu »»

W ostatnich miesiącach dokonano wiele zmian w Ustawach i rozporządzeniach dotyczących zasad wynagradzania i zatrudniania lekarzy i pielęgniarek. Na końcowym etapie legislacji jest nowelizacja "Ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych oraz ustawy o zmianie ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym". Pojawia się także wiele pytań jak rozliczyć zwiększenie wynagrodzeń z NFZ.
 
Zapraszamy na praktyczne szkolenie, podczas którego omówimy i na przykładach zaprezentujemy jak wdrożyć zmiany zatrudniania i wynagradzania pracowników wykonujących zawody medyczne w tym m.in. :
  • Zmiana wynagrodzeń pielęgniarek wynikająca z rozporządzeń Ministra Zdrowia (tzw. wypłata 4 x 400)
  • Porozumienie pielęgniarek, MZ i NFZ z lipca 2018 r. a praktyka wykonania
  • Zobowiązanie lekarzy rezydentów oraz specjalistów do nieudzielania odpłatnie świadczeń opieki zdrowotnej u innego świadczeniodawcy
  • Zwiększenie wynagrodzeń dla lekarzy składających tzw. Lojalki
  • Zmiana ustawy o najniższym wynagrodzeniu pracowników w podmiotach leczniczych
  • Obowiązki sprawozdawcze świadczeniodawców w związku z zatrudnieniem i zwiększonymi wynagrodzeniami - jak to rozliczać z NFZ?
Po każdym wystąpieniu zarezerwowaliśmy czas na pytania i wymianę doświadczeń ze strony uczestników. Szkolenie zakończymy ponad półtorej godzinnymi indywidualnymi konsultacjami dla zainteresowanych. Aby konsultacje były dla Państwa bardziej wartościowe prosimy o wcześniejsze przesyłanie do nas pytań.
 
Szkolenie prowadzi praktyk, dr Anna Dyląg, radca prawny, od wielu lat prowadzi obsługę podmiotów prowadzących działalność leczniczą, reprezentuje je przy kontrolach z różnych organów. Na bieżąco doradza i tworzy zapisy kontraktów i umów pracowniczych i innych, ma doświadczenie w negocjacjach ze związkami zawodowymi. Bardzo wysoko oceniana przez uczestników za wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie omawianych zagadnień.

Prawa Autorskie Copyright © 2022 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.
Polityka Prywatności