HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
26 września 2018 - Warszawa
Centrum Konferencyjne Golden Floor, Aleje Jerozolimskie 123 A
PROCES INWESTYCYJNY W KONTEKŚCIE NOWEGO PRAWA WODNEGO - III EDYCJA ROZSZERZONA
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Cieszy nas wysoka ocena i satysfakcja uczestników poprzednich szkoleń, ale nie ustajemy w podnoszeniu poziomu i zaspokajaniu zgłaszanych potrzeb. Dlatego wziąwszy pod uwagę sugestie zgłaszane przez uczestników poprzednich edycji przygotowaliśmy kolejne seminarium poszerzone o wskazane punkty:
  1. Przykłady schematów różnych procesów inwestycyjnych i ich harmonogramów np. dla drogi publicznej, inwestycji mieszkaniowej, zakładu produkcyjnego, linii energetycznej
  2. Powiązanie Prawa wodnego z Prawem budowlanym
  3. Prawne kwestie dotyczące stosowania KPA w kontekście nowego Prawa wodnego

Pozostałe zagadnienia:
  • Zakazy, decyzje, dokumenty i przepisy wykonawcze w nowym Prawie wodnym z punktu widzenia inwestora
  • Przepisy przejściowe i zmiany w obowiązujących przepisach -w tym nowelizacja Prawa wodnego z 20 lipca 2018
  • Relacja między pozwoleniem/zgłoszeniem wodnoprawnym a pozwoleniem/zgłoszeniem budowlanym
  • Nowe zasady w ocenach wodnoprawnych oraz pozwoleniach wodnoprawnych
  • Wody Polskie w procedurze oceny oddziaływania na środowisko 
  • Powiązanie między decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach a zgodą wodnoprawną

Aby seminarium jak najlepiej odpowiadało na Państwa potrzeby już teraz zachęcamy do wysyłania na nasz w/w adres e-mail pytań na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi. Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie seminarium, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Seminarium prowadzą praktycy, którzy od wielu lat zajmują się zagadnieniami prawnymi, środowiskowymi i planistycznymi przy realizacji dużych inwestycji infrastrukturalnych; m.in. analizach środowiskowych, opracowaniach dokumentów planistycznych, rozprawach administracyjnych i konsultacjach społecznych. Autorzy wielu publikacji i trenerzy z zakresu prawa administracyjnego i procedur administracyjnych.

Oceny prelegentek w ponad 60 ankietach, które otrzymaliśmy po seminarium wynosiły 4,80 i 4,90 na 5,00 możliwych punktów.
Ankiety Uczestników szkoleń:  http://www.hallmarkevents.pl/ankiety.php
 

Prawa Autorskie Copyright © 2018 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.