HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
SPECUSTAWA MIESZKANIOWA - SKUTKI PRAWNE, FINANSOWE I RYNKOWE. Nowa ścieżka współpracy między deweloperem a samorządem.
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Podpisana 1 sierpnia 2018 roku przez Prezydenta ustawa o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących wpłynie istotnie na cały sektor mieszkaniowy w Polsce.

W/w przepisy umożliwiają deweloperom wdrożenie nowych procedur inwestycyjnych dla projektów mieszkaniowych oraz poszerzają możliwości pozyskania gruntów pod takie inwestycje. Co ciekawe, nowa ścieżka inwestycyjna może być stosowana równolegle do tej tradycyjnej, a deweloper sam zdecyduje która jest bardziej korzystna.

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję, podczas której omówmy kluczowe zmiany wprowadzone ustawą oraz przeanalizujemy jej wpływ na przyszłe inwestycje mieszkaniowe w Polsce.

Główne zagadnienia:
  • Główne założenia i cele specustawy - kto skorzysta na nowych przepisach i jak wpłynie to na rynek?
  • Wpływ nowych regulacji na przyszłe inwestycje mieszkaniowe - w jakich okolicznościach ma sens wykorzystanie nowych przepisów?
  • Porównanie inwestycji wg. dwóch ścieżek - przykłady
  • Uchwała o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowej - procedura a możliwości zastosowania jej w praktyce z punktu widzenia radnego
  • Obrót gruntami rolnymi w miastach oraz możliwości zabudowy mieszkaniowej na tych gruntach
  • Wymogi urbanistyczno-architektoniczne stawiane inwestorowi w procesie przygotowania inwestycji realizowanej w oparciu o specustawę
  • Standardy lokalizacji i realizacji inwestycji mieszkaniowych - czego może oczekiwać od dewelopera rada
  • Przygotowanie i realizacja inwestycji towarzyszących
Konferencja ma charakter interaktywny, dlatego zachęcamy już teraz do wysyłania na nasz w/w adres e-mail pytań na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi. Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie konferencji, a po zakończeniu dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.

Prawa Autorskie Copyright © 2019 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.