HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
23 sierpnia 2018 - Warszawa
Centrum Konferencyjne Golden Floor, ul. Chłodna 51
KODEKS WYBORCZY PO ZMIANACH - PRZYGOTOWANIE DO WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2018
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Ustawa z dnia 11 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych zmieniła nie tylko zadania i obowiązki JST w zakresie przygotowania wyborów samorządowych, ale także dokonano wielu zmian dotyczących podmiotów administracji wyborczej.
 
Dodatkowo w ustawie z dnia 15 czerwca 2018 roku o zmianie ustawy -Kodeks wyborczy oraz niektórych innych ustaw dokonano kolejnych zmian zarówno w Kodeksie wyborczym oraz innych ustawach związanych z procesem wyborczym.
 
Zapraszamy na seminarium, gdzie szczegółowo eksperci z Krajowego Biura Wyborczego omówią zakres wprowadzonych zmian i ułatwią przygotowanie do nadchodzących wyborów samorządowych. Omówimy szczegółowo wszelkie kwestie formalne związane z przygotowaniem procesu wyborczego oraz zmianami w funkcjonowaniu organów po wyborach.

Główne zagadnienia:
  • Kluczowe zmiany wynikające z ustawy z dnia 11.01.2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych
  • Zadania podmiotów administracji samorządowej w organizacji wyborów samorządowych  - co się zmieniło?
  • Podstawowe zagadnienia dot. podmiotów administracji wyborczej - organizacja, zadania, wprowadzone zmiany
  • Zagadnienia dotyczące udziału organów i pracowników administracji samorządowej w prowadzeniu agitacji wyborczej
  • Ustawa z dnia 15 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy - Kodeks wyborczy oraz niektórych innych ustaw

Zapraszamy do przesyłania nam pytań czy nurtujących zagadnień na kilka dni przed rozpoczęciem seminarium. Zagadnienia te będziemy mogli jeszcze dodatkowo uwzględnić w programie.

Prawa Autorskie Copyright © 2018 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.