HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
PROCES INWESTYCYJNY W KONTEKŚCIE NOWEGO PRAWA WODNEGO - II edycja
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Podpisana 2 sierpnia 2017 roku przez Prezydenta ustawa Prawo wodne wpływa na przygotowanie i cały proces realizacji inwestycji, zarówno w aspekcie środowiskowym jak i administracyjnym. Dodatkowo w Sejmie procedowana jest obecnie zmiana ustawy Prawo wodne, która może budzić wiele kontrowersji w zakresie stosowania jej w praktyce. 

Zapraszamy na seminarium, podczas którego omówimy szczegółowo kluczowe aspekty procesu inwestycyjnego po zmianach Prawa wodnego.

Główne zagadnienia:
  • Nowe zasady w ocenach wodnoprawnych oraz pozwoleniach wodnoprawnych
  • Schemat nowego procesu inwestycyjnego
  • Wody Polskie w procedurze oceny oddziaływania na środowisko
  • Powiązanie między decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach a zgodą wodnoprawną
  • Przepisy przejściowe w procedurze oceny oddziaływania na środowisko

Seminarium ma charakter interaktywny, dlatego zachęcamy już teraz do wysyłania na nasz w/w adres e-mail pytań, na które chcieliby Państwo usłyszeć odpowiedzi. Gwarantujemy czas na dyskusję i zadawanie pytań także w trakcie seminarium, a po zakończeniu szkolenia dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne konsultacje dla zainteresowanych.
 
Seminarium prowadzą praktycy, którzy od wielu lat zajmują się zagadnieniami prawnymi, środowiskowymi oraz planistycznymi przy realizacji dużych inwestycji infrastrukturalnych; m.in. analizach środowiskowych, opracowaniach dokumentów planistycznych, rozprawach administracyjnych i konsultacjach społecznych. Autorzy wielu publikacji oraz trenerzy z zakresu prawa administracyjnego i procedur administracyjnych.
 

Prawa Autorskie Copyright © 2019 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.