HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
FUNKCJONOWANIE POZ PO ZMIANACH PRAWNYCH 2017/2018
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Dnia 27 października 2017 r. Sejm uchwalił nową ustawę o podstawowej opiece zdrowotnej i weszła od 1 stycznia w życie.
Pojawiły się już pierwsze projekty rozporządzeń do ustawy o POZ. Obecna polityka Ministra Zdrowia umacnia znaczenie POZ w systemie opieki zdrowotnej i przyznaje mu rolę koordynatora świadczeń.

Zapraszamy wszystkie podmioty lecznicze, które obecnie posiadają podstawową opiekę zdrowotną, lub planują tworzenie POZ na seminarium, gdzie omówimy wprowadzone zmiany i ich konsekwencje dla funkcjonowania zarówno POZ i AOS.

Zagadnienia:
  • Ustawa z dnia 27 października 2017 r. o podstawowej opiece zdrowotnej i jej skutki prawno-finansowe dla podmiotów leczniczych
  • Koordynacja opieki zdrowotnej nad pacjentem - co oznacza w praktyce?
  • Zespół POZ według nowej ustawy
  • Deklaracja wyboru świadczeniobiorcy
  • Monitorowanie jakości świadczeń z zakresu POZ
  • Planowane nowe kryteria wyboru ofert w konkursach na AOS (aż 8 dodatkowych punktów rankingujących dla posiadających POZ)
  • Jak przygotować placówki ochrony zdrowia do nowych wytycznych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych?
  • Aspekty podatkowe a różne formy prawne prowadzenia działalności POZ

Seminarium prowadzą praktycy, doświadczeni prawnicy prawa medycznego oraz eksperci na co dzień doradzający w wielu podmiotach leczniczych.
Po każdym wystąpieniu przewidzieliśmy czas na dyskusję i pytania ze strony uczestników a na koniec dyskusję podsumowującą.

 

Prawa Autorskie Copyright © 2019 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.