HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
-
Definiowanie i powierzanie świadczenia usług w ogólnym interesie gospodarczym w spółkach JST oraz zamówienia "in house" po 1 stycznia 2017 roku - aspekty prawne
Poleć wydarzenie znajomemu »»

Rok 2016 przyniósł wiele zmian, które będą miały istotne znaczenie przy definiowaniu i finansowaniu usług    w ogólnym interesie gospodarczym realizowanych przez spółki samorządowe. Zapraszamy na praktyczne seminarium, gdzie kompleksowo omówmy wszystkie zmiany zarówno w polskich jak i europejskich przepisach dotyczące definiowania i powierzania usług w ogólnym interesie gospodarczym oraz zamówienia „in house” po zmianach Prawa Zamówień Publicznych.

 

Główne zagadnienia, które szczegółowo omówimy:

  • Aktualne podejście do oceny występowania pomocy publicznej
  • Usługi w ogólnym interesie gospodarczym a zadania własne gminy
  • Pojęcie usługi w ogólnym interesie gospodarczym – co może być uznane za uoig
  • Wybór operatora i akt powierzenia świadczenia usług
  • Modele rekompensat – rekompensata w pieniądzu, a może w naturze?
  • Ujęcie zamówień in-house w Pzp po nowelizacji oraz ustawy o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi
  • Procedura przy zastosowaniu zamówienia in-house – jak w praktyce można to stosować?


Zapraszamy do przesyłania nam pytań czy nurtujących zagadnień na kilka dni przed rozpoczęciem seminarium. Zagadnienia te będziemy mogli jeszcze dodatkowo uwzględnić w programie. Reszta poleconych tematów będzie do omówienia podczas indywidualnych konsultacji dla zainteresowanych, które przygotowaliśmy dla Państwa po zakończeniu.  


Prawa Autorskie Copyright © 2018 Hallmark Events
Treści, Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące stronę Web: www.hallmarkevents.pl i www.he.waw.pl są własnością Hallmark Events. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "Copy free" lub "Bez ograniczeń". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Hallmark Events podlega ochronie prawa autorskiego. Hallmark Events zezwala na kopiowanie treści dokumentów publikowanych na stronie www.hallmarkevents.pl lub www.he.waw.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Hallmark Events. Pojedyncze dokumenty publikowane przez Hallmark Events w internecie mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.