HALLMARK EVENTS
ul. Kasprowicza 31 lok 3, 01-817 Warszawa
tel.: 48 22 225 28 50 tel./fax.: 48 22 465 80 26
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Akceptuję!
Hallmark Events od 10 lat przygotowująca i realizująca autorskie projekty szkoleniowe, konferencyjne dla podmiotów sektora publicznego oraz wielu branż sektora komercyjnego poszukuje do swojego zespołu:

Specjalisty ds. projektów

Wymagane wykształcenie:

wyższe (mile widziane z dziedzin takich jak prawo, ekonomia, politologia, finanse, zarządzanie lub pokrewne)

Oczekiwane umiejętności:

  • analityczne myślenie, weryfikacja informacji o zmianach prawnych,
  • wnioskowanie o wpływie nowych przepisów na sektor komercyjny i publiczny,
  • ocena wiarygodności opinii i artykułów w prasie,
  • odwaga w kontaktach bezpośrednich i telefonicznych,
  • umiejętność aktywnego słuchania i komunikacji.

Zakres obowiązków

Przygotowywanie konferencji, seminariów, warsztatów oraz szkoleń, w tym m.in.:
  • badanie potrzeb szkoleniowych,
  • analiza rynku i weryfikacja informacji,
  • pozyskiwanie prelegentów, ekspertów dziedzinowych,
  • konstruowanie programu oraz opis zakresu merytorycznego wykładów i prezentacji,
  • przygotowanie projektu od strony organizacyjnej,
  • marketing usług konferencyjno-szkoleniowych,
  • prowadzenie konferencji i seminariów.

Oferujemy:

interesującą pracę w kameralnym zespole,
  • sporą niezależność w doborze interesującej tematyki projektów,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego, umiejętności oraz efektów,
  • umowę o pracę,
  • elastyczne zasady współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres HE@hallmarkevents.pl w temacie emaila – "Specjalista 2018"
Więcej informacji pod numerem telefonu 22 225 28 50.

Asystenta ds. organizacyjnych

 Oferujemy pracę w dniach pn.-pt., w godzinach 8:30 - 16:30 lub 9:00 – 17:00,

polegającą na wysyłaniu korespondencji faksem,
wyszukiwania w Internecie danych teleadresowych firm oraz osób,
wprowadzania ich ze stosowną kwalifikacją do systemu,
prace organizacyjne przed i w trakcie szkoleń.

Wymagana umiejętność myślenia, rzeczowej rozmowy przez telefon, skrupulatność,
dobre tempo, obsługa programów biurowych (word, excel, ppt, acrobat reader itp.),
płynne poruszanie się po stronach www oraz w biznesowych sieciach społecznościowych,
odwaga do pytania o co jest niezrozumiałe.

Prosimy o krótkie i rzeczowe CV od osób o umiejętnościach których oczekujemy z danymi kontaktowymi, mailem z dopiskiem

„Asystent 2018" na adres HE@hallmarkevents.pl

Praca od czerwca 2018, Warszawa - Bielany.

Ogłoszenie ważne do 30 maja 2018 r.

Zastrzegamy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami którzy w CV prezentują umiejętności / doświadczenie korespondujące z w/w oczekiwaniami.