HALLMARK EVENTS
ul. Secemińska 7 lok 50, 01-485 Warszawa
kom.: 796 903 550
e-mail: HE (at) hallmarkevents.pl
Zapraszamy: Pn-Pt: 9.00-16:30
pl en
Ta strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o wykorzystaniu i możliwości zmiany ustawień znajdziesz w polityce cookies
Akceptuję!
Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji, wypełnij poniższy formularz:
Podaj adres e-mail:


Instytucja:* wszystkie pola obowiązkowe!
W przypadku usunięcia z newslettera, wystarczy podać tylko adres e-mail.

Uzupełnij pola formularza!

Zapisując się do naszego newslettera akceptujesz poniższe informacje:
  1. Administratorem danych osobowych jest Hallmark Events Katarzyna Sagun z siedzibą w Warszawie
  2. Zapisując siebie do listy zaproszonych wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Hallmark Events, podanych w formularzu danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z zm.).
  3. Zapisując się do listy zaproszonych wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podanych w formularzu w celach reklamy, badania rynku, badania zachowań i preferencji z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez Hallmark Events.
  4. Przysługuje mi prawo wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądania usunięcia danych.
  5. Rezygnacji z otrzymywania informacji o charakterze reklamowym i handlowym można dokonać poprzez wysłanie z maila zatytułowanego NIE z zarejestrowanego adresu e-mail.
Polityka Prywatności